Zack Zach
Click to order
Cart
Total: 
Ваше ім`я
Ваш Email
Ваш телефон
Доставка Нова Пошта
Коментар/адресна доставка
Промокод
Payment method
Доставка і оплата
ОПЛАТА
На даний момент ви можете оплатити товар трьома способами:
1. Оплата на карту Приват банку.
2. Оплата при отриманні. Ви можете оплатити ZACK ZACK післяплатою скориставшись послугами компанії Нова пошта, дод. оплата — 20 грн + 2% від суми платежу). Для того щоб вибрати даний спосіб оплати на сайті вам достатньо вибрати його при оформленні замовлення.
3. Онлайн оплата LiqPay або Приват24
Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa та / або MasterCard. Після вибору цього виду платежу Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
Після заповнення форми заявки на нашому сайті, з вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення і уточнення деталей.
Якщо ви обрали оплату на картку (пункт 1), після оплати ми просимо вас надіслати фотографію чека або скрін шот, щоб ми підтвердили інформацію про оплату і швидше відправили вам вашу нову сумочку чи рюкзак.
Лист зі скріншотом можна відправити на пошту zackzach.bags@gmail.com і обов'язково вкажіть прізвище та номер вашого телефону.
ДОСТАВКА
На сайті ZACK ZACK Ви можете оформити покупку в будь-який зручний для Вас час. Заявки приймаються цілодобово.
Обробка замовлення нашим менеджером здійснюється щодня з 10.00 до 20.00. Якщо ваше замовлення надійшло до нас після 20.00 ми зв'яжемося з Вами на наступний день з 10.00-18.00.
Терміни доставки залежать від обраного Вами перевізника (АВТОЛЮКС, НОВА Пошта, Інтайм, і т. п.). Будь - який інший зручний для Вас спосіб, обмовляється з менеджером.
Доставка здійснюється за рахунок покупця, вартість доставки ви можете прорахувати на сайті компанії перевізника або уточнити в телефонному режимі.
Обмін і повернення товару
Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право Вам ГАРАНТУЄ "Закон Про захист прав споживача".

Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: згідно статті 9 Закону» Про захист прав споживача", товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови:
  • товар, не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини на виріб або на упаковку, документацію;
  • товарний вигляд збережений-тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований;
  • присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.
ПУБЛІЧНА ОФЕРТА ПРО УКЛАДАННІ ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ
Фізична особа Мазурок Олена Василівна (далі - "Виконавець"), зареєстрований і діє відповідно до законодавства України, керуючись ст.ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, пропонує необмеженому колу фізичних осіб, укласти цей Договір про надання послуг (далі - "Договір") на нижчевикладених умовах:


1. ТЕРМІНИ І Загальні положення.

1.1. Послуги - набір консультаційних послуг, що надаються Виконавцем в порядку і на умовах, визначених цим Договором та Програмами Курсів, які є невід'ємною частиною цього Договору.

1.2. Публічна оферта - пропозиція Виконавця (викладена на Сайті Виконавця), адресований необмеженому колу фізичних осіб відповідно до законодавства України, укласти цей Договір на певних умовах.

1.3. Cайт Виконавця - веб-сторінка в мережі
Інтернет за адресою www.zack-zach.com.ua, яка є офіційним джерелом інформування користувачів про Виконавця та послуги, які їм надаються.

1.4. Акцепт - повне, безумовне і беззастережне прийняття Користувачем умов Публічної оферти даного Договору і Програми відповідного Курсу.

1.5. Користувач - фізична особа, яка досягла 18-ти річного віку і вчинила Акцепт Публічної оферти Виконавця, викладеної в цьому Договорі, і сплатила вартість Послуг.

1.6. Сторони - Виконавець та Користувач.

1.7. Курс - виражений у формі лекції (майстер-клас, тренінг) або аудіовізуального твору (вебінар або онлайн-тренінг), комплекс консультаційних послуг, спрямованих на передачу Клієнту інформації по заданій темі з метою надання йому можливості для формування певного ставлення до аналізований предмет, а також вироблення певних навичок в досліджуваній сфері діяльності.

1.8. Програма Курсу - детальні умови надання конкретної Послуги, що включають в себе, в тому числі, але не виключно, наступні умови:
1.8.1. Назва, предмет і зміст Курсу, імена тренерів;
1.8.2. Кількість годин і / або розклад (графік) Курсу;
1.8.3. Вартість Курсу.
1.8.4. Порядок оплати і т.д.

1.9. Відтворення (скачування) - така форма доступу Користувача до Курсу, при якому, здійснюється створення копії Курсу в електронній (цифровій) формі із збереженням у пам'яті Пристроїв Користувача або без такого.

1.10. Пристрій - означає електронну обчислювальну машину (ЕОМ) і / або інший пристрій, що функціонує за принципом ЕОМ, здатне здійснювати обробку і відтворення звуку і зображення, як стаціонарне, так і переносне (включаючи, але не обмежуючись ними: мобільні телефони, смартфони, КПК , і ін.), яке має можливість доступу до глобальної мережі Інтернет.


2. Предмет договору.

2.1. Виконавець бере на себе зобов'язання надати Користувачеві консультаційні послуги в сфері інформаційних технологій, а саме організацію проходження Користувачем Курсу навчання (тренінгу) або майстер-класу (далі - "Курс") на платній основі, відповідно до умов цього Договору, а Користувач зобов'язується прийняти і здійснити оплату таких Послуг.

2.2. Користувач зобов'язується оплатити Виконавцю вартість Курсу, який їм купується.

2.3. Сторони домовилися, що детальний зміст (назви тим, формат, кількість навчальних годин або графік занять т.д.) Курсу навчання (тренінгу) погоджується Сторонами в Програмі курсу навчання (тренінгу), яка розміщується на Сайті Виконавця.

2.4. Сторони погоджуються, що Виконавець не гарантує будь-яких фінансових чи інших результатів застосування Користувачем Курсів, придбаних у Виконавця, в своїй діяльності.

2.5. Ніякі претензії за результативністю застосування Користувачем, отриманих в результаті прослуховування / перегляду Курсів, знань і навичок, не можуть бути пред'явлені Виконавцеві. Відповідальність за використання цих знань і навичок, а також за будь-які результати, прямі або побічні ефекти, отримані в результаті використання цих знань і навичок, цілком і повністю лежить на Користувача.


3. Умови надання послуг.

3.1. Консультаційні послуги надаються у вигляді лекції (майстер-клас чи тренінг) або у формі дистанційного відтворення Курсу на пристрої користувача (записи або прямої трансляції), відповідно до навчального плану і розкладу (графіка) занять, розроблених Виконавцем і містяться в Програмі Курсу, розміщеної у відповідному розділі сайту Виконавця.

3.2. Термін (графік) навчання визначається відповідно до Програми Курсу.

3.3. Акцептом даного Договору визнається оплата Клієнтом, повна або часткова, вартості відповідного Курсу і означає повне і беззастережне прийняття Користувачем умов цього Договору і прирівнюється до власноручного підпису Користувача під Договором.

3.4. З моменту зарахування грошових коштів на рахунок Виконавця, справжня оферта вважається акцептована, а договір укладеним.
Made on
Tilda